شرایط و قوانین

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

- کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در کومولایف اقدام نماید. ثبت سفارش به معنی اعلان تائید کالای درخواستی از سوی کاربر به کومولایف می باشد.هنگام ثبت سفارش، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات حقیقی ، آدرس ، تلفن و  نحوه ارسال کالا را در فرم مندرج در صفحه ثبت سفارش وارد نماید. انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در کومولایف کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد، در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از کومولایف می باشد. لازم به ذکر است ثبت نام در کومولایف علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش، مزایای دیگری مانند اطلاع از فروش های ویژه را دارا می باشد.


- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. کومولایف به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.


- کومولایف همواره در ارسال وتحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در کومولایف به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کومولایف محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.


-در صورت بروز مشکل در پردارش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.


-کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


- امکان پرداخت در محل فقط برای سفارش های شهر تهران ممکن می باشد و سفارش های شهرستان ملزم به پرداخت وجه کالا قبل از ارسال آن می باشد.


- هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری می باشد.