درباره ما

از ابتدای فعالیت مجموعه کومولایف درسال 92 ، مفتخر به معرفی ، توزیع و فروش  برندهای جوان اروپایی، کانادایی و ... هستیم. با وجود ویژگی های منحصر بفرد و متفاوتی که هر کدوم از این برندها با خودشون به همراه دارند،  یک فضای مشترک بین تمام اون ها وجود داره. چیزی که به مجموعه ی ما انسجام می ده و این انتخاب ها رو به هم مربوط می کنه. فضایی مینیمال، جوان، شهری و آوانگارد که دیزاین در جای جای اون حضور پررنگی داره. ما در کومولایف سعی داریم با طرح، رنگ و فرم های خلاقانه سهمی در خوشحال بودن شما داشته باشیم.

برای دیدن لیست نمایندگی های فروش ما در سراسر ایران اینجا رو کلیک کنید.

در حال حاضر کومولایف نماینده انحصاری محصولات برند KOMONO بلژیک  ( ساعت مچی ، عینک آفتابی ، عینک طبی ) و همچنین محصولات برند HYPE انگستان ( کوله پشتی )  در ایرانه که  در ادامه تاریخچه ی کوتاهی ازشون رو می تونید بخونید:


 KOMONO : THE PERFECT BLEND OF VISION AND TIMING
داستان کومونو در سال 2009 توسط دو دوست قدیمی ( َRaf Maes و َAnton Janssens ) در بلژیک شروع شد. ظرافت و الهام از طیف های رنگی خاص و همچنین بکارگیری یک زیباشنایی مینیمالیستی از مهمترین مشخصه های طراحی های کومونو ه. در حال حاضر دفترمرکزی کومونو در بندر آنترپ بلژیک قرار داره و تیمی از طراحان ( و یا بعبارتی رویاپردازان!) دائما در حال تصمیم گیری درباره فضاسازی کالکشن های جدید کومونو هستند.  
HYPE
هایپ در قالب یک پروژه شخصی، از سال 2011 داستان خودش رو با چاپ روی تی شرت و طراحی اکسسوری شروع کرد. بعد از موفقیت در یک مسابقه طراحی و چاپ تی شرت، اولین خط از تی شرت های خودش رو بیرون داد که ظرف مدت چند ساعت تماما  فروش رفت. حضور موثر هایپ در شبکه های اجتماعی باعث شد خیلی سریع به عنوان برندی جوان و خلاق شناخته بشه، به نحوی که اتاقی که در ابتدا دفتر کار هایپ بود دیگه جوابگوی حجم سفارشات نبود. در طی چند ماه هایپ تونست موقعیت خودش رو به عنوان یکی از برندهای شناخته شده انگستان تثبیت کنه. با انتخاب شهر لستر در قلب انگلستان به عنوان  مرکز کاری جدید هایپ، با رویکردی وسیع تر به سراغ طراحی و تولید انبوه رفتند. در تابستان 2013 فروشگاه هایپ در لندن افتتاح شد و در سال 2016 در تایوان فروشگاه دیگری از هایپ آغاز به کار کرد. و امروز محصولات هایپ در فروشگاه های متعددی در سراسر جهان به فروش می رسه.