معرفی عینک آفتابی های سری NEUTRØ کومونو

1396.02.27

کومونو سری جدیدی از عینک آفتابی های خود را در مجموعه ای کوچک با نام Neutro با شرایطی ویژه تولید کرده است. این مجموعه خاص با به خدمت گرفتن تکنولوژی های روز، اصل پایایی زیست محیطی* را در نظر گرفته است. فروش سری عینک آفتابی های Neutro از اوایل ماه می 2017 آغاز خواهد شد.
استایل: چهار مدل از سبک های کلاسیک کومونو در این سری با تکنولوژی Neutro همراه شده اند. این کالکشن شامل مدل های Francis، Vivien، Harper، Devon خواهد بود. تمام این مدل ها دارای لنزهای مدرج زیستی و فریم هایی ساخته شده تحت شرایط پایایی زیست محیطی خواهند بود و در دو رنگ Sand  و Black  عرضه خواهند شد.
طراحی های Neutro با استفاده از مواد انعطاف پذیر و سبک ساخته شده اند. این مواد در عین تضمین محصولی با کیفیت و دلخواه موجب افزایش مقاومت و طول عمر محصول می شوند.
پایایی زیست محیطی: تکنولوژی بکار رفته در Neutro موجب کاهش اثرات ناشی از کربن در طبیعت می شود.
کومونو در همکاری با شرکت دانش-بنیان آلمانی DSM Engineering Plastics ، طراحی های Neutro بر اساس EcoPaXX استوار کرده است؛ محصولی بدست آمده از دانه های گیاه کرچک پایدار (castor bean) این ماده تازه به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از فعالیت های صنایع و انسان توسعه یافته است.
با رونمایی از این سری آینده نگر، مدل کسب و کار کومونو با منظور کردن المان های پایدار در محصولات جدید خود به دنبال توجه بیشتر به فرایندهای زیست محیطی خواهد بود.
به گفته آنتوان یانسن ، پایه گذار کومونو:"سری Neutro شروع نخستین گام ها برای سفری طولانی برای کومونو است. ما به دنبال این هستیم که هرچه بیشتر کومونو را به شرکتی دوستدار محیط زیست تبدیل کنیم."


*پایایی، پایداری، مانایی و یا با عبارت بهتر خودمانایی و خودپایایی مفهومی است در مبحث بوم‌شناسی، ساختمان سبز و محیط زیست که اشاره دارد به اعمالی که با ادامه روند حیات و اکوسیستم‌ها در ستیز قرار ندارد.