معرفی عینک آفتابی های جدید کومونو: کالکشن بهار و تابستان 2017

1396.02.26

عینک آفتابی های Crafted بهار و تابستان 2017 کومونو ترکیبی بی نقص از نگاهی معمارانه و توجهی دقیق به جزئیات است. کومونو برای مجموعه بهار و تابستان 2017، راه خود را برای کاوش در دنیای مد و طراحی با 15 محصول جدید ادامه داده است. کالکشن جدید، شامل فریم های استات ایتالیایی با کیفیت و همچنین پیشنهادهایی تازه برای علاقه مندان به فریم های فلزی بسیار سبک است که همگی با ساختاری دقیق و ریزبینانه گرد هم آمده اند.


محصولات جدید این مجموعه شامل فریم های Crafted کلاسیک، پنج استایل جدید– The Shaun، The Damon، The Alex، The Gilles و The Luca – و تجربه فضاهای رنگی تازه در فریم های شناخته شده ای چون The Monroe است. ( مانند The Monroe Purple Rain)

فریم عینک آفتابی The Shaun

فریم عینک آفتابی The Shaun، از سبک هندسی تازه ای بهره می برد، با چارچوبی ما بین گرد، مربعی و لوزی و همچنین با استفاده از قاب استات دست ساز ایتالیایی، جلوه ای خاص یافته است. این فریم در رنگ های Black Forest، Black، tortoise و Champagne موجود است.
فریم عینک آفتابی The Damon

فریم عینک آفتابی The Damon از هر نظر متمایز و خیره کننده است.در حالی که لنزهای پلاریزه امکان محافظت از چشمان شما را فرام می کنند، فریم استات ایتالیایی دست ساز The Damon به خوبی بر روی بینی جای می گیرد. فریم عینک آفتابی The Damon در چهار فضای رنگی Tricolore، Champagne، Black و Tortoise Demi موجود است.
فریم عینک آفتابی The Alex

با داشتن ریشه هایی در سبک هوانوردی و شیوه ساخت کومونو، فریم عینک آفتابی The Alex گزینه ای جذاب و Unisex است که به مجموعه بهار و تابستان کومونو اضافه شده است. فریم stainless steel ، لولاهای پر کیفیت و دسته هایی که در انتهای آنها از استات ایتالیایی استفاده شده است؛ همه این ها یک محصول نهایی بسیار گیرا و پرکیفیت را عرضه کرده است.  The Alex در رنگ های white gold، silver black، black green و purple rain موجود است.
فریم عینک آفتابی The Gilles

عینک آفتابی The Gilles هم فریمی unisex محسوب می شود. فریم استات ایتالیایی دست ساز در همراهی با پل stainless steel بکار رفته در این فریم، تلفیقی از سبک های معاصر و قدیمی را ایجاد کرده است. The Gilles در رنگ های Black، Black Tortoise، Tortoise و ivory demi موجود است.
فریم عینک آفتابی The Luca

فریم عینک آفتابی The Luca گزینه ای بسیار سنجیده و متعادل از نظر اندازه ،شکل و استایل است که با داشتن رگه هایی از سبک فریم های کلاسیک و بهبود آن ها با سبک های معاصر و شیوه ساخت کومونو، نتیجه ای جذاب و خیره کننده ای بوجود آورده است. با بهره گیری از فریم استات ایتالیایی دست ساز و بکارگیری فضاهای رنگی tortoise، black، black marble، black forest و indigo demi ، عینک آفتابی The Luca تفسیری با کیفی از جزییات و زیبایی است.