از ابتدای فعالیت مجموعه کومولایف در سال 92، مفتخر به معرفی، توزیع و فروش برندهای جوان و مستعد متعددی بوده ایم. با وجود ویژگی‌های منحصر بفرد و متفاوت هر یک از این برندها، یک فضای مشترک در بین تمامی آن‌ها برجسته بوده است. معنایی که در تمام این سال‌ها عملا به مجموعه کومولایف انسجام بخشیده است:

 

“فضایی مینیمال، جوان، شهری و آوانگارد که دیزاین به عنوان عنصر مرکزی در آن حضوری پررنگ دارد.”

 

ما در کومولایف کوشش می‌کنیم با طرح، رنگ و فرم های خلاقانه نقشی در ساختن یک حال خوب ایفا کنیم. برای دیدن لیست نمایندگی‌های فروش ما در سراسر ایران اینجا را کلیک کنید.

در حال حاضر کومولایف نماینده انحصاری محصولات برند KOMONO (ساعت مچی، عینک آفتابی، عینک طبی) و همچنین محصولات برند HYPE در ایران است. همچنین مدتی است، محصولات برند Hawkers که عینک آفتابی های خود را تحت برند Hawkers و ساعت مچی های خود را تحت برند Bratleboro عرضه می‌کند به مجموعه محصولات موجود در کومولایف اضافه شده است. از جدیدترین برندهایی که به تازگی در وبسایت کومولایف قرار گرفته است، پوشاک برند جوان و خلاق SHIZARU است که برآمده از یک استودیوی طراحی ایرانی شناخته شده بوده و ویژگی‌های طراحی منحصر بفردی دارد. در ادامه می‌توانید تاریخچه ی کوتاهی از هر یک از این برندها را بخوانید:

 

 

 KOMONO

THE PERFECT BLEND OF VISION AND TIMING

داستان کومونو در سال 2009 توسط دو دوست قدیمی (Raf Maes و Anton Janssens ) در بلژیک شروع شد. ظرافت و الهام از طیف های رنگی خاص و همچنین بکارگیری یک زیباشناسی مینیمالیستی از مهمترین مشخصه‌های طراحی‌های کومونو است. در حال حاضر دفتر مرکزی کومونو در بندر آنترپ بلژیک قرار دارد و تیمی از طراحان (و یا بعبارتی رویاپردازان!) دائما در حال تصمیم گیری درباره فضاسازی کالکشن‌های جدید کومونو هستند. 
 

 

 

HYPE

کوله پشتی‌های هایپ در قالب یک پروژه شخصی، از سال 2011 داستان خودش را با چاپ روی تی شرت و طراحی اکسسوری شروع کرد. بعد از موفقیت در یک مسابقه طراحی و چاپ تی شرت، اولین خط از تی شرت‌های خود را تولید کرد که ظرف مدت چند ساعت تماما  فروش رفت. حضور موثر هایپ در شبکه‌های اجتماعی باعث شد به سرعت به عنوان برندی جوان و خلاق شناخته شود، به نحوی که اتاق کوچکی که در ابتدا دفتر کار هایپ را تشکیل می داد دیگر پاسخگوی حجم سفارشات نبود. در طی چند ماه هایپ توانست موقعیت خود را به عنوان یکی از برندهای شناخته شده انگستان تثبیت کند. با انتخاب شهر لستر در قلب انگلستان به عنوان مرکز کاری جدید هایپ، با رویکردی چابک تر به سراغ طراحی و تولید انبوه رفت. در تابستان 2013 فروشگاه هایپ در لندن افتتاح شد و در سال 2016 در تایوان فروشگاه دیگری از هایپ آغاز به کار کرد. و امروز محصولات هایپ در فروشگاه های متعددی در سراسر جهان به فروش می رسد.

 

 

SHIZARU

شیزارو برآمده از یک استودیوی طراحی ایرانی خوشنام، به خلاقیت و جریانسازی در فضای گرافیک و طراحی شناخته شده اند. همگرایی یک زیبایی شناسی شرقی با جهان معاصر پوشاک، ایده اصلی شیزارو است، یک برند ایرانی خلاق و با کیفیت که عرضه کننده کالکشن های فصلی زنانه و مردانه است.

راحتی، کاربردی بودن و شادابی و بازیگوشی، با تاکیدی بر یک آراستگی دگرگون شده، ویژگی های ذاتی تمام محصولات شیزاروست.